Jarosław Olech 16-krotny Mistrz Świata rekomenduje

Unikalne połączenie 18 składników i spersonalizowanego planu dietetycznego to najlepszy zestaw dla Twoich mięśni!

* Przy zakupie Mass ATTACK eksperci przygotują dla Ciebie indywidualny plan dietetyczny, a dodatkowo otrzymasz kompletny poradnik treningowy ukierunkowany na budowę masy mięśniowej!

Przebadany
laboratoryjnie
Produkowany w standardzie
farmaceutycznym
Pomaga w prawidłowej
syntezie białka
Przyczynia się do
wzrostu masy mięśniowej
Stosowany przez zwycięzców
poleca Jarosław Olech Najwybitniejszy polski trójboista.
Drugi najlepszy zawodnik w historii świata.

W latach 1999, 2000, 2002, 2003, 2006, 2007, 2008, 2009, 2011 został uznany przez IPF Zawodnikiem Roku. 40 razy pobił rekord Europy seniorów i 30 razy rekord świata seniorów w przysiadzie, martwym ciągu i trójboju siłowym. W 2009 roku wszedł do Galerii Sław EPF Hall of FAME. Jest 14 – krotnym mistrzem Europy seniorów i 15 – krotnym mistrzem świata seniorów w trójboju siłowym.

Zawody międzynarodowe, w których uczestniczył Jarosław Olech:
 • 2016 - Mistrzostwa Świata Orlando, Floryda, USA - 1. miejsce
 • 2015 – Mistrzostwa Świata Hamm, Luksemburg - 1. miejsce
 • 2014 – Mistrzostwa Świata Aurora, Colorado, USA - 1. miejsce i trzy rekordy świata Masters
 • 2013 – Mistrzostwa Świata Stavanger, Norwegia – 1. miejsce i rekord świata
 • 2013 – The World Games Cali, Kolumbia – 1. miejsce
 • 2009 – The World Games Kaohsiung, Tajwan – 1. miejsce
120% wzrost siły mięśni w porównaniu do innych produktów
poleca Popek
Zwiększamy skuteczność naszego produktu! Do każdego zamówienia kompletny poradnik treningowy GRATIS!
1

Zamów produkt z darmową dostawą

2

Wypełnij szczegółową ankietę

3

Zacznij działać z Mass ATTACK i indywidualnym planem dietetycznym

4

Pochwal się efektami i nową sylwetką!

Wypełnij ankietę
Po opłaceniu zamówienia otrzymasz od nas dedykowany tylko i wyłącznie dla Ciebie plan dietetyczny oraz będziesz mógł pobrać poradnik treningowy ukierunkowany na budowanie masy mięśniowej.
Teraz do każdego zakupu 30-dniowy
plan żywieniowy GRATIS!
białko węglowodany bcaa kreatyna fitosterole kolagen biotyna foliany i witaminy
Naukowo potwierdzony efekt anaboliczny 12-tygodniowe badanie

Dodatek kreatyny jest gwarantem szybkich przyrostów mięśniowych, ponieważ zwiększa ona zawartość fosfokreatyny w mięśniach, tworząc środowisko anaboliczne wewnątrz sarkoplazmy. Przełomowe badanie z 2001 roku pokazało, że suplementacja kreatyną połączona z treningiem pozwala w 12 tygodni zbudować 3,3 kg masy mięśniowej. W tym samym czasie grupa placebo zbudowała tylko 1,3 kg mięśni.

Zobacz Mass ATTACK w akcji!
Dostępność aminokwasów w organizmie zwiększona po spożyciu białka

Pełnowartościowe białko zbudowane jest z kompletnej palety aminokwasów połączonych w długie łańcuchy za sprawą wiązań peptydowych. Spożycie białka umożliwia hydrolizę owych wiązań oraz uwolnienie aminokwasów do prostszych struktur. Po absorpcji dochodzi do zwiększenia zasobu wolnych aminokwasów w obiegu organicznym, dzięki czemu możliwe jest sprawniejsze regulowanie bazowych funkcji organizmu. Aminokwasy są wykorzystywane jako materiał do syntezy hormonów, zasilają funkcjonowanie komórek organizmu, w tym także komórek układu odpornościowego, spełniają funkcję transportową, strukturalną i są wykorzystywane przez tkankę mięśniową jako budulec służący do powiększenia obwodów włókien mięśniowych.

Stymulacja syntezy białek mięśniowych po spożyciu BCAA

BCAA zawarte w suplemencie składa się z trzech aminokwasów – mianowicie leucyny, izoleucyny i waliny. Wszystkie z tych trzech aminokwasów spełniają funkcję strukturalną, co oznacza, że stanowią jeden z elementów budujących tkankę mięśniową. Te trzy aminokwasy w szczególny sposób odpowiadają jednak za regulację procesu syntezy białek mięśniowych. W wyniku podwyższonej aktywności kinazy mTOR możliwe jest absorbowanie i przyłączanie innych aminokwasów dla stworzenia długich łańcuchów białkowych tworzących włókna mięśniowe. Jednoczesny wpływ BCAA na gospodarkę hormonalną sprzyja ograniczeniu degradacji białek mięśniowych, czyli rozpadu już istniejących struktur.

Składniki
 • Białko
 • Węglowodany
 • BCAA
 • Fitosterole
 • Kolagen
 • Biotyna
 • Witamina b6
Wszystkie składniki
Wartość energetyczna / Calories
1637/386 kJ/kcal
Tłuszcz / Fat
1,5 g
w tym kw. tł. nasycone / of which saturates
0,9 g
Węglowodany / Carbohydrates
43 g
w tym cukry / of which sugars
6 g
Białko / Protein
50 g
Sól / Salt
0,2 g
L-leucyna / L-leucine
2600 mg
L- walina / L-valine
1760 mg
L-izoleucyna / L-isoleucine
1580 mg
razem BCAA / total BCAA
5940 mg
Kreatyna (czysta z 3 form) / Creatine (pure forms of 3)
6300 mg
Kolagen hydrolizowany /Hydrolyzed collagen
5000 mg
Tauryna / Taurine
4000 mg
Fitosterole / Phytosterols
190 mg
Witamina B1 / Vitamin B1
0,35 mg
32%*
Witamina B2 / Vitamin B2
0,45 mg
32%*
Niacyna / Niacin
4,4 mg
28%*
Witamina B6 / Vitamin B6
0,4 mg
28%*
Foliany / Folate
110 μg
55%*
Witamina E / Vitamin E
3,3 mg
28%*
Witamina C / Vitamin C
24 mg
30%*
Witamina B12 / Vitamin B12
0,8 μg
32%*
Biotyna / Biotin
15 μg
30%*
Kw. pantotenowy/ Pantothenic Acid
3 mg
50%*
* - %RDA (zalecane dzienne spożycie)
Wartości odżywcze podane dla 100 g produktu
MASS ATTACK

Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. Witamina B12 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych. Białko przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej. Witamina E przyczynia się do ochrony składników komórkowych przed uszkodzeniem oksydacyjnym

Najlepiej spożyć przed/nr partii: data na opakowaniu
Masa netto / Net Wt: 1500g

Sposób spożycia: Jedna porcja Mass ATTACK (50g = 5 miarek) do 15 minut po zakończonym treningu. W dzień bez treningu w przerwie między posiłkami. Porcję rozmieszać w zamkniętym naczyniu z 220 ml wody lub mleka.

SKŁADNIKI: BLEND BIAŁEK SERWATKI (WPC, WPI, WPH), ZAAWANSOWANY BLEND WĘGLOWODANOWY (MALTODEKSTRYNA, WIELKOCZĄSTECZKOWA SKROBIA TAPIOKI (DI-SKROBIA MANIOKU)),GLUTEN, AMINOKWASY W FORMIE WOLNEJ (L-LIZYNA, L-LEUCYNA, L-WALINA, L-IZOLEUCYNA), MIESZANKA KREATYNOWA (MONOHYDRAT KREATYNY, JABŁCZAN KREATYNY, MONOHYDRAT KREATYNY BUFOROWANY), HYDROLIZAT KOLAGENU ZERO BLOOM, TAURYNA, AROMATY, (GUMA ARABSKA – STABILIZATOR, GUMA CELULOZOWA, GUMA GUAR – ZAGĘSTNIKI, MONO I DI GLICERYDY KWASÓW TŁUSZCZOWYCH, ESTRY KWASÓW TŁUSZCZOWYCH I POLIGLICEROLU – EMULGATORY) DLA SMAKU MALINOWEGO, SUBSTANCJE SŁODZĄCE - ACESULFAM K, CYKLAMINIAN SODU, SACHARYNIAN SODU, FITOSTEROLE, KOMPLEKS WITAMINOWY - KWAS L-ASKORBINOWY (WIT. C), NIKOTYNAMID (NIACYNA), D-ALFA-TOKOFEROL (WIT. E), D-PANTOTENIAN WAPNIA (KW. PANTOTENOWY), RYBOFLAWINA (WIT. B2), CHLOROWODOREK PIRYDOKSYNY (WIT. B6), CHLOROWODOREK TIAMINY (WIT. B1), L-METYLOFOLIAN WAPNIA (FOLIANY), D-BIOTYNA (BIOTYNA), CYJANOKOBALAMINA (WIT. B12), BARWNIK CZERWIEŃ ALLURA DLA SMAKU MALINOWEGO.

Produkt przeznaczony dla osób zdrowych i pełnoletnich. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik preparatu. Zamknięte opakowanie przechowywać w temperaturze do 25°C. Barwnik E 129 może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

PRODUCENT: FitLabs sp. z o.o. ul. Jerzego Szablowskiego 6 30-127 Kraków